Поредната далавера на властта, нещо което засега е само в главите на корумпираната власт, но явно ще се случи до няколко дена, ако пикът на заразата не спре.
За далаверата стана ясно след участие на военният министър Красимир Каракачанов тази сутрин в ефирът на една от телевизиите с национално покритие, когато заяви:
"Не трябва да строят военно полеви болници, защото имаме толкова много празни хотели и почивни бази в момента в които болните могат да се настанят"
Интересно е че Каракачанов не обяви, кои са тези хотели, но предвид далаверата отсега е ясно, че ако държавата започне да плаща на частни хотели да станат отделения за Ковид 19, то определено тези хотели ще са на хора много близки до властта, а армията няма за какво да вади полевите болници, защото там явно далавера за политиците ни няма да има!

Няма коментари:
Публикуване на коментар