Германски адвокати са завели колективен иск, срещу измамата Ковид 19 в Германия, а основен мотив за иска им срещу германските власти, е че в Китай откъдето тръгна пандемията, реално към момента вече няма нито един заразен с вируса и никой никъде не носи маски.
Китай, който има 1.4 милиарда жители вече над седмица няма заразени, въпреки, че според европейските медии там все още се правят PCR тестове, но и това не е много ясно, защото вече китайските здравни власти, не дават никакви брифинги и реална информация за картината в страната със заразените.
Явно е че в Китай коронавируса изчезна така както се появи, а снимки от метростанции, гари и магазини ясно показват, че там вече хората дори не слагат и маски на лицата си. С тези мотиви немските адвокати питат собствените си управници, защо в Германия продължава да се спекулира с темата и да се издевателствува буквално над всички жители на страната с мерки, които нямат нищо общо с нормалното.
Немските власти, също така искат да знаят, Китай имат ли вече лек за вируса и ако имат, даден ли е той на всички по света и ако е даден, защо останалите правителства продължават да поддържат лъжите си за коронавируса, насаждайки страх сред хората през медиите си.

Няма коментари:
Публикуване на коментар