понеделник, 6 септември 2021 г.

Бомба! Екслузивно! Генерал Деса се изнесе от семейната къща на Радеви в Бояна, заради това Видео 18+







Десислава Радева е напуснала президентът Румен Радев повод за това е видео, което се разпространява от телефон на телефон от няколко дена в София. На кадрите ясно се вижда както жената така и мъжа който я обслужва устно. 


Явно това е морала на юмручният ни президент, който пред телевизионните камери постоянно проповядва за честност и почтеност, докато той самият не държи дори на жена си....


Коментарите оставяме на вас! Видео 18+




неделя, 6 декември 2020 г.

Организаторът на мъжката оргия в Брюксел: Пием кафе и понякога се почукваме





Всеки един от присъстващите вече е бил изкарал коронавируса


Собственикът на нощното заведение в Брюксел, в което полицията прекъсна хомосексуална оргия с участието на 25 мъже, сред които и унгарския евродепутат Йожеф Сайер, заяви пред местните медии, че не е имал никаква представа, че измежду поканените е имало представител на Европейския парламент.


,,Винаги каня приятели на тези мероприятия, които от своя страна понякога водят техни познати и заедно си изкарваме много добре. Говорим си по малко, пием по малко – като на кафе. Единствената разлика е, че от време на време правим секс помежду си, но не виждам нищо лошо в това“, обясни организаторът на партито – 29-годишният Дейвид Манжелей в интервю за Het Laatste Nieuws.


По думите му, когато полицията пристигнала на адреса, органите на реда поискали от гостите документи за самоличност, което обаче било странно, тъй като всички били без гащи, а те им искали личните карти.


Домакинът на събитието увери още, че всички са били изключително внимателни по отношение на противоепидемичните мерки и допълни, че всеки един от присъстващите вече е бил изкарал коронавируса. 

понеделник, 2 ноември 2020 г.

ХАДЖИГЕНОВ ИЗПЛЮЩЯЛ ЛИЛАНА, БОЖКОВ СПРЯ КРАНЧЕТО НА ПРОТЕСТА!






Загрузка...

Адвокат Николай Хаджигенов е имал интимна връзка със своята клиентка Лилана, която пък е любимата държанка на Божков. Мълвата беше разпространена преди няколко дена от жълти медии в България, но явно ще се окаже истина, защото снощи така наречените Отровни, обявиха край на протестите след 116 дена. 


Човек, който реално е участвал във всички дни на протеста се свърза с нас, за да ни разкаже, че от няколко дена Хаджигенов дори не е искал да се появява на трибуната, но другите двама са му давали микрофона да се изказва. Ето какво още ни разказа протестиращият:

"От първият ден беше ясно, че някой налива пари в протеста, този някой определено е бил Васил Божков, защото само няколко дена след като се появи новината, че Хаджигенов е изплющял Лилана, същият спря да иска да се качва на трибуната, а онази група от 300 човека, които всяка вечер се разхождаше по площада изчезна. Явно е че парите са спряни, по интересното е обаче началото на протеста, когато хората все още не се бяха осъзнали, а триото, плюс разни провалени за политиката политици, си раздаваха министерски постове зад трибуната на протеста. 

Сега седя и се чудя, като протеста реално не успя, всичките ни кандидат депутати и министри от протеста, какво точно ще правят? Ще кибичат пак по цял ден в мрежата или ще чоплят отново носовете си по пейките в парковете на София?"




Загрузка...

неделя, 1 ноември 2020 г.

Руските медии възмутени от Радев и Борисов






Загрузка...




Влизането на България в „Три морета“ е равносилно на война с Русия


Руски медии препечатаха статия, отразяваща мнението на българския геополитически анализатор доц. Валентин Вацев по отношение на българските активности в инициативата „Три морета“.


Анализаторът в интервю за радио „Фокус“ изрази позиция, че президентът Румен Радев и премиерът Бойко Борисов не си дават сметка, че влизането в „Три морета“ е равносилно на война с Русия. Под такова заглавие български електронни издания разпространиха мнението на доц. Вацев, а по-късно анализът на експерта бе преведен и тиражиран и от руски медии.


Редица авторитетни сайтове в Русия популяризираха тезите на университетския преподавател и популярен специалист по геополитика, в които той твърди, че нициативата „Триморие“ е военно-политически проект за отхвърляне на Русия и e прoдължeниe нa НAТO, тъй като е яcнo, чe НAТO нямa дa удържи мнoгo дългo, защото вече e рaзбитa oргaнизaция.


„Oпитът дa ce изгрaди тримoрcки cъюз тoвa e oпит дa ce изгрaди нa мяcтoтo нa НAТO нeщo пo-жизнeнo и пo-дoбрe цeлeнacoчeнo и пo-дoбрe финaнcирaнo“, коментира доц. Вацев. Руските медии се фокусират върху твърдението му, че президентът Радев и премиерът Борисов нe cи дaвaт cмeткa, чe aнгaжирaнeтo нa Бългaрия c инициaтивaтa „Тримoриe“ e рaвнocилнo нa вoйнa мeжду Бългaрия и Руcия.

„Ниe виждaмe кaк oпрeдeлeни cили ce oпитвaт дa вкaрaт Бългaрия в eднa бaрикaдa, дa прeвърнaт Бългaрия в eлeмeнт oт eднa бaрикaдa, кoятo рaздeля пo вeртикaлaтa, глeдaнo oт ceвeр нa юг нaдoлу Руcия oт Eврoпa. Тoвa e oпит зa изгрaждaнe нa aнтируcки кoрдoн“, пояснява доц. Вацев, цитиран от руските издания.


В статииите си те са публикували становишето на експерта, че включвaнeтo нa Бългaрия aмбициoзнo и нa дрaгo cърцe в тoзи cъюз oзнaчaвa Бългaрия дa пoeмe oткрoвeнo, oчeвидни вoeннo-пoлитичecки aнгaжимeнти зa кoнфрoнтaция c Руcия. „Мoжe прocтo дa ce кaжe, чe имeтo нa вoйнaтa мeжду Бългaрия и Руcия тoвa e „Тримoриeтo“.



Загрузка...

Сачева обясни защо правителството няма как да подаде оставка

 






Според нея 30% увеличение за всички, които са на първа линия, е от изключителна важност


"Това, което ние правим в момента, е да разработваме мерки, заедно с колегите от ОП "Развитие на човешките ресурси". Имаме готовност за всички бизнеси, не само за заведенията, да предложим в рамките на следващите 2 до 3 седмици нова мярка, която да бъде с възможност да се плаща директно на работниците и служителите в затворени бизнеси, да се плаща два пъти минималното обезщетение за безработица на ден - т.е. 24 лв. на ден за всеки работен ден, в който принудително е трябвало да бъде затворен бизнеса. Това заяви вицепремиерът Деница Сачева в студиото на "Денят започва с Георги Любенов".


На въпрос дали е правилно решението на правителството да не подава оставка социалният министър посочи, че за ГЕРБ не е било водещо партийните щети, които ще понесе партията заради отказа си да подаде оставка, колкото грижата и отговорността, която имат пред хората.


Тази мярка в момента се разработва и консултира с ЕК. Предстои да бъде консултирана със социалните партньори.


Сачева заяви, че държавата ще продължи да инвестира в здравеопазване, като вече се мисли и за подкрепа на лекарите от доболничната помощ и джипитата.


"По отношение на здравеопазването мисля, че въобще няма нужда да коментираме дали има нужда от инвестиции или не. Всички държави в момента укрепват именно здравните си системи и това, което ние правим, е на първо място да инвестираме в самите лекари и в самите медицински сестри, в медицинския персонал, който е зает в на първа линия. Само през ОП "Развитие на човешките ресурси", която минава през нашето министерство, досега 120 млн. лв. са отделени за 1000 лв., които се дават на първа линия, а предстои да дадем още 40 млн. 145 млн. почти са отделени пък от оперативната програма в МРРБ за техника и апаратура. Никой не може да отрече, че това е нужно и необходимо. Това, което още не сме направили и има нужда да бъде направено е да подсилим именно първичната помощ и да дадем повече средства на общопрактикуващите лекари.


Според нея 30% увеличение за всички, които са на първа линия, е от изключителна важност не само за самите тях, но и за нас, за да можем да бъдем по-добре обслужвани като хора, ако се наложи.


Според социалния министър Бюджет 2021 е балансиран, като средствата са разумно разпределени по отделните пера, с нисък дефицит.


"Бюджет с дефицит, но той е малък, на фона на останалите европейски държави. И все пак ние сме втори по най-нисък дефицит след Естония. Същото се отнася и за дълга. Ние все още не сме достигнали двуцифрените числа на дефицит и дългове, които имат много други държави, включително и безработицата все още се движим доста добре. Ние в момента правим много разумни крачки и в никакъв случай не може да се каже, че разхищаваме пари, хвърляме пари или правим нещо, което е наразумно. Виждате, че бюджета се опитва да бъде балансиран, като разбира се, дава превес именно на инвестициите в семействата и домакинствата. 1 млрд и 600 млн. отиват за семейства и домакинства, а около 600 млн. отиват в бизнеса. Само по мярката 60/40 са отделени 300 млн. за следващата година. Но имаме готовност тази сума да бъде увеличена , ако се наложи."


Деница Сачева не се съгласи с опозицията, която твърди, че Бюджет 2021 е популистки и свързан с предстоящите избори.


"Какво популистко или предизборно или ненужно виждате в това, че почти 73 млн. са отделени за семействата, чиито деца ще учат дистанционно и които имат ниски доходи. Какво има в това да се направят универсални детски добавки, когато всяко семейство има нужда от допълнителни пари, за да може отглежда децата си. В това няма нищо популистко в това.


Бюджетът има връзка с изборите, но с изборите през 2017 г. Защото тогава ние обещахме и управлението влезе с такива обещания - 300 лв. минимална пенсия, 650 лв. минимална заплата. Обещахме ръст на доходите, обещахме двойно увеличение на учителските заплати. Ние просто изпълняваме нашите обещания. Така че този бюджет не е предизборен, той е следизборен. Просто това, което е обещано, е управленската програма, с която сме влезли, това е управленската програма, която изпълняваме", каза още Деница Сачева.



Загрузка...

Кметът на Пловдив е в много тежко състояние! Приет е в болница





Загрузка...




Здравко Димитров е болен от коронавирус


Каращият коронавирус кмет на Пловдив Здравко Димитров влиза в болница, съобщи Plovdiv24.bg. Състоянието му се е влошило през последното денонощие.


Вдигнал е температура, направени му са кръвни изследвания. Преценено е, че по-добре лечението му да бъде продължено в специализирано заведение. Болницата, която ще го лекува е "Пълмед"



Загрузка...

Пак лъжи! Правителството било готово с нова мярка за всички бизнеси

 





Загрузка...




"Това, което ние правим в момента, е да разработваме мерки, заедно с колегите от ОП "Развитие на човешките ресурси". Имаме готовност за всички бизнеси, не само за заведенията, да предложим в рамките на следващите 2 до 3 седмици нова мярка, която да бъде с възможност да се плаща директно на работниците и служителите в затворени бизнеси, да се плаща два пъти минималното обезщетение за безработица на ден - т.е. 24 лв. на ден за всеки работен ден, в който принудително е трябвало да бъде затворен бизнеса."


Това заяви вицепремиерът Деница Сачева в студиото на "Денят започва с Георги Любенов" по БНТ.


Тази мярка в момента се разработва и консултира с ЕК. Предстои да бъде консултирана със социалните партньори.



 

Сачева заяви, че държавата ще продължи да инвестира в здравеопазване, като вече се мисли и за подкрепа на лекарите от доболничната помощ и джипитата.


"По отношение на здравеопазването мисля, че въобще няма нужда да коментираме дали има нужда от инвестиции или не. Всички държави в момента укрепват именно здравните си системи и това, което ние правим, е на първо място да инвестираме в самите лекари и в самите медицински сестри, в медицинския персонал, който е зает в на първа линия. Само през ОП "Развитие на човешките ресурси", която минава през нашето министерство, досега 120 млн. лв. са отделени за 1000 лв., които се дават на първа линия, а предстои да дадем още 40 млн. 145 млн. почти са отделени пък от оперативната програма в МРРБ за техника и апаратура. Никой не може да отрече, че това е нужно и необходимо. Това, което още не сме направили и има нужда да бъде направено е да подсилим именно първичната помощ и да дадем повече средства на общопрактикуващите лекари."


Според нея 30% увеличение за всички, които са на първа линия, е от изключителна важност не само за самите тях, но и за нас, за да можем да бъдем по-добре обслужвани като хора, ако се наложи.


Според социалния министър Бюджет 2021 е балансиран, като средствата са разумно разпределени по отделните пера, с нисък дефицит.


"Бюджет с дефицит, но той е малък, на фона на останалите европейски държави. И все пак ние сме втори по най-нисък дефицит след Естония. Същото се отнася и за дълга. Ние все още не сме достигнали двуцифрените числа на дефицит и дългове, които имат много други държави, включително и безработицата все още се движим доста добре. Ние в момента правим много разумни крачки и в никакъв случай не може да се каже, че разхищаваме пари, хвърляме пари или правим нещо, което е наразумно. Виждате, че бюджета се опитва да бъде балансиран, като разбира се, дава превес именно на инвестициите в семействата и домакинствата. 1 млрд и 600 млн. отиват за семейства и домакинства, а около 600 млн. отиват в бизнеса. Само по мярката 60/40 са отделени 300 млн. за следващата година. Но имаме готовност тази сума да бъде увеличена , ако се наложи."


Деница Сачева не се съгласи с опозицията, която твърди, че Бюджет 2021 е популистки и свързан с предстоящите избори.


"Какво популистко или предизборно или ненужно виждате в това, че почти 73 млн. са отделени за семействата, чиито деца ще учат дистанционно и които имат ниски доходи. Какво има в това да се направят универсални детски добавки, когато всяко семейство има нужда от допълнителни пари, за да може отглежда децата си. В това няма нищо популистко в това.


Бюджетът има връзка с изборите, но с изборите през 2017 г. Защото тогава ние обещахме и управлението влезе с такива обещания - 300 лв. минимална пенсия, 650 лв. минимална заплата. Обещахме ръст на доходите, обещахме двойно увеличение на учителските заплати. Ние просто изпълняваме нашите обещания. Така че този бюджет не е предизборен, той е следизборен. Просто това, което е обещано, е управленската програма, с която сме влезли, това е управленската програма, която изпълняваме", каза още Деница Сачева.



Загрузка...

Бомба! Екслузивно! Генерал Деса се изнесе от семейната къща на Радеви в Бояна, заради това Видео 18+

Десислава Радева е напуснала президентът Румен Радев повод за това е видео, което се разпространява от телефон на телефон от няколко ден...

Интересно за вас