Загрузка...
Здравко Димитров е болен от коронавирус
Каращият коронавирус кмет на Пловдив Здравко Димитров влиза в болница, съобщи Plovdiv24.bg. Състоянието му се е влошило през последното денонощие.
Вдигнал е температура, направени му са кръвни изследвания. Преценено е, че по-добре лечението му да бъде продължено в специализирано заведение. Болницата, която ще го лекува е "Пълмед"
Загрузка...

Няма коментари:
Публикуване на коментар