неделя, 1 ноември 2020 г.

Кметът на Пловдив е в много тежко състояние! Приет е в болница





Загрузка...




Здравко Димитров е болен от коронавирус


Каращият коронавирус кмет на Пловдив Здравко Димитров влиза в болница, съобщи Plovdiv24.bg. Състоянието му се е влошило през последното денонощие.


Вдигнал е температура, направени му са кръвни изследвания. Преценено е, че по-добре лечението му да бъде продължено в специализирано заведение. Болницата, която ще го лекува е "Пълмед"



Загрузка...

Няма коментари:

Публикуване на коментар

Бомба! Екслузивно! Генерал Деса се изнесе от семейната къща на Радеви в Бояна, заради това Видео 18+

Десислава Радева е напуснала президентът Румен Радев повод за това е видео, което се разпространява от телефон на телефон от няколко ден...

Интересно за вас