сряда, 28 октомври 2020 г.

Общинари от Герб и ВМРО в Пловдив, вдигнали див купон по време на пандемия от COVID-19 ВИДЕО

 




Загрузка...




Навръх втората вълна на пандемията от COVID-19, ограничаването на работното време на заведенията и забраната за вдигане на шум през нощта, пловдивско заведение организира масов купон, сигнализира Ивайло Спасов, местен жител, в социалните мрежи 


Той е изпратил сигнал до зам.-председателя на Народното събрание Валери Симеонов, районната прокуратура в Пловдив, здравния министър и други институции, предаде Евроком.



Спасов посочва, че многократно е подал сигнал на телефон 112 и дори отива на място, за да види как пристига патрул на полицията, който без да затворя заведението си тръгват, за да напише докладна записка на сутринта.



 

"В 1:30 през нощта полицаите ми казаха лично на място, че правили 3 забележки на заведението, но не могат да го затворят, тъй като в заведението били заместник-кмет на Пловдив и шефът на Напоителни системи", допълва той.


"Призовавам Ви да бъдат наложени най-строгите мерки съгласно законодателството на Република България и по-специално Закона за здравето, Закона за защита от шума в околната среда, Закона за отговорността на държавата и общините за вреди, Наредбата за опазване на обществения ред на Община Пловдив и други законови и подзаконови нормативни актове, които прецените по компетентност, че са нарушени", подчертава Спасов.



Загрузка...

Няма коментари:

Публикуване на коментар

Бомба! Екслузивно! Генерал Деса се изнесе от семейната къща на Радеви в Бояна, заради това Видео 18+

Десислава Радева е напуснала президентът Румен Радев повод за това е видео, което се разпространява от телефон на телефон от няколко ден...

Интересно за вас